Mermer Kartelası
Tüm mermer çeşitleri doğal yöntemlerle üretilmiştir. Yüzeyleri kimyasal ürünlerle temizlenmemelidir. Mermer bloklarının renkleri, dokuları ve damarları farklılık gösterebilir. Seçilen ürünün ebatına göre mermer stok durumu sorgulanmalıdır. Tüm standart ebat gruplarını incelemek için tıklayınız.
Cam Kartelası
Tüm ürün gruplarında metal dışında kullanılan masif, doğal ahşap, mdf, sunta ve mermer alternatiflerinin dışında, aynı ürünlrin cam alternatifleri de üretilmektedir. Cam ürünlerimizin hepsi müşterilerimiz aksini talep etmedikçe "Temperli" olarak üretilmektedir. Seçilen ürünün ebatına göre cam stok durumu sorgulanmalıdır. Tüm standart ebat gruplarını incelemek için tıklayınız.
Ahşap Kartelası
MDF ve Sunta renk alternatifleri, 8 mm, 18 mm, 30 mm ve 18+18 mm (36 mm) seçenekleri ile temin edilmektedir. Kartela olarak Kastamonu Entegre kullanılmaktadır. Seçilen ürünün ebatına göre ahşap stok durumu sorgulanmalıdır. Tüm standart ebat gruplarını incelemek için tıklayınız.
Metal Kartelası
Tüm ürünlerimizde Borusan Profil kullanılmaktadır. Ürün tasarımlarında kullanılan profil ve borular 2 mm kalınlığındadır. Formlu (Lazer Kesim) ürünlerimiz de ise 2,5 ve 3 mm HRP Sac kullanılmaktadır. Ürün renk ve kaplama seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürünlerin tamamında elektrostatik fırın boya kullanılmaktadır.
TOP